Leave Your Message

FUSHA E APLIKIMITAPLIKACION

PRODUKTET HOTprodukteve

Klienti i pari, risi teknike, bashkëpunim i sinqertë, përmirësim i vazhdueshëm

Makinë prerëse me platformë rrotullimi JEKE Makinë prerëse me platformë rrotullimi JEKE
03

Makinë prerëse me platformë rrotullimi JEKE

2024-05-27

Trupi i thjeshtë prej ari i orizit, i projektuar me përkushtim dhe teksturë të kudondodhur, mishëron vetëm bukurinë e teknologjisë.

Sistemi i avancuar i avancuar i nivelit të lartë me shpejtësi të lartë të servo lëvizjes me shumë boshte, i zhvilluar në mënyrë të pavarur, prodhon punë mahnitëse me prerje të sakta, kthesa të lëmuara dhe forcë të lartë energjie.

Pajisja e ushqyerjes automatike arrin lehtësisht lidhjen perfekte për përpunimin e prerjes me format të gjatë dhe me mbështetjen e sistemit të gjurmimit të kamerës industriale në kohë reale, arrin prerje të saktë dhe të qëndrueshme të konturit.

Përdorimi i një motori servo për të drejtuar modalitetin e importuar të transmetimit me hekurudhë udhëzuese lineare, i kombinuar me algoritme inteligjente të AI, për të sjellë një përvojë më të mirë funksionimi për prerjen tuaj të parregullt.

Zgjeroni plotësisht ndërfaqet e ndryshme të transmetimit, USB, disqet USB flash, portat Ethernet dhe krijoni përvoja efikase të prerjes për skenarë të ndryshëm.

Dizajni i patentuar i strukturës së platformës, dizajni i adsorbimit me vakum me shumë zona, zhurma e ulët, thithja e fortë ju ndihmojnë të kontrolloni lehtësisht adsorbimin e mostrave të vogla.

Nxjerrja automatike e kontureve dhe prerja e skajeve nuk kërkojnë më operatorë profesionistë kompjuterikë, duke ulur ndjeshëm pragun e hyrjes për operatorët e pajisjeve.

Sistemi i ndjekjes së kamerave industriale në kohë reale është i saktë dhe i ndjeshëm dhe mund të identifikojë dhe prerë shpejt modele të ndryshme komplekse të parregullta.

Një ekran LCD 7 inç me prekje me definicion të lartë e bën fushën e shikimit më të bukur dhe kontrollin më të përshtatshëm.

LEXO MË SHUMË
01

PËR NEYIMING

Kompania mëmë e SHENZHEN YIMING IMS TECHNOLOGY CO LTD. (shkurtesa: IMS) është Dongguan Diaobao Automation Equipment Co., Ltd., kompania ka një numër patentash shpikjesh, patentash të shërbimeve përmes certifikimit të sistemit të cilësisë ISO9001, certifikimit CE të Bashkimit Evropian dhe ndërmarrjeve kombëtare të teknologjisë së lartë dhe çertifikimeve të tjera, më shumë se 20 vjet përvojë në prerjen e materialeve, është një ofrues zgjidhje prerëse me një ndalesë të materialit jometal.

Ne kemi më shumë se 60 punonjës, teknikët e R&D zënë 20%, mbulojnë një sipërfaqe prej 5000 metrash katrorë, jo vetëm fokusohen në R&D, prodhimin dhe shitjet e makinave prerëse CNC, makinerive të gdhendjes, makinave lazer;

 • 254
  +
  Patenta kombëtare
 • 80
  +
  Qytetet e mbulimit të shitjeve
 • 100
  +
  Pikat e shërbimit Star
shikoni më shumë

Shërbimet tonaSHËRBIMI

Rrjeti i partnerëve biznes-konsumator i analitikës Buzz ramen mediat sociale

CertifikataFORCË

cel7q
kategori (14) 3h8
kategori (3)hmd
kategori (4)mx8
kategori (5) 7d4
kategori (6)hs1
kategori (7)m9l
kategori (8)99i
kategori (9)c4c
kategori (10)31v
kategori (11)27c
kategori (12) 0bt
kategori (13)l8m
kategori (14)jk1
ce0xo
010203040506070809101112

HARTAKONTAKTONI